You are currently viewing Dom w Wojnarowej realizacja

Dom w Wojnarowej realizacja

Fotorelacja z sesji obiektu na sprzedaż

Wojnarowa – położona jest w województwie małopolskim, powiecie nowosądeckim i to właśnie tam miałem przyjemność wykonać realizację wyjątkowego obiektu dla Dys House Development firmy z którą mam ogromną przyjemność współpracować.

 Na co dzień fotografuję apartamenty, domki, czy pensjonaty pod wynajem krótkoterminowy. Tym razem celem zlecenia było wykonanie sesji obiektu na sprzedaż, Czyli kolejne nowe wyzwanie! Do każdej sesji podchodzę indywidualnie i daję z siebie wszystko aby dany obiekt pokazać z jak najlepszej strony na zdjęciach.  Liczy się pierwsze wrażenie ponieważ nie od dziś wiadomo, że KUPUJEMY OCZAMI.

"PROFESJONALNIE WYKONANE ZDJĘCIA TO NIE WYDATEK LECZ ŚWIETNA INWESTYCJA WE WŁASNY BIZNES!

Dołożyłem wszelkich starań aby zdjęcia były jak najbardziej naturalne i oddawały niepowtarzalny klimat, który zastałem podczas fotografowania. Piękna słoneczna pogoda zdecydowanie dodała uroku każdemu wnętrzu, Dodatkowym atutem takich realizacji jest pokazanie obiektów z lotu ptaka, które ukazują wyjątkową lokalizację oraz pokazują dodatkowe atrakcję takie jak place zabaw, baseny, wiaty czy inne udogodnienia.

Zapraszam na fotorelację ⤵⤵⤵

Podsumowanie:
– kolejna wyjątkowa realizacja za nami
– zdobyte nowe doświadczenie
– zadowolony właściciel, który dołączył do grona naszych stałych klientów

Jeśli posiadasz nowy obiekt lub go odświeżyłeś!
Chcesz go pokazać z jak najlepszej strony?
z chęcią Ci w tym pomogę wykonując
PROFESJONALNE ZDJĘCIA!!!

Zapraszam na moje portfolio gdzie możesz zobaczyć efekty mojej pracy oraz wyjątkowe wnętrza, które miałem przyjemność fotografować.

Dodaj komentarz