O mnie

Mam na imię Łukasz.
Przygodę z fotografią zacząłem kilkanaście lat temu, bardzo szybko hobby przerodziło się w pasję, by ostatecznie stać się sposobem na życie. Każde kolejne zlecenie to nowe doświadczenia, ale nie poprzestaję na tym, regularnie biorę udział w warsztatach i szkoleniach z zakresu fotografii
i obróbki zdjęć. Nowo nabyte umiejętności wykorzystuję potem w swojej pracy. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Dlaczego? Bo każdy z nas jest wyjątkowy, i chce by jego zdjęcia też były wyjątkowe.
By to osiągnąć staram się poznawać oczekiwania i potrzeby klienta, jeśli dodamy do tego miłą i przyjazną atmosferę w trakcie sesji, to jestem pewien, że będzie ona udana. Obejrzyj moje dotychczasowe realizacje. Jeśli Ci się spodobają, zapraszam do kontaktu.

W trosce o zadowolenie klientów z moich usług, cały czas podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje.
Uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach z fotografii i obróbki zdjęć.

WARSZTATY FOTOGRAFII WNĘTRZ
3 EDYCJA

W ostatni weekend marca 2019 roku wziąłem udział w warsztatach fotografii wnętrz. Były to dwa dni  przepełnione dużą dawką wiedzy, inspiracji i motywacji. Warsztaty dały mi solidną podstawę do dalszego rozwoju fotografii wnętrz. 

WARSZTATY FOTOGRAFII WNĘTRZ
ZAKOPANE 2020

Kolejna edycja  warsztatów fotografii wnętrz. To nowe doświadczenia, bardzo ciekawe miejsce do fotografowania oraz miło spędzony czas
z osobami o tych samych zainteresowaniach.